Škromach na videu s dosud nejtvrdším útokem na Nečase a spol.
![Škromach na videu s dosud nejtvrdším útokem na Nečase a spol.](https://im.tiscali.cz/press/2012/10/08/38796-tiscali_cz-base_16x9.jpg.1152?1588771715.0)
Jiskry směrem k vládní koalici létají také v těchto dnech. Po ostrých vyjádřeních úřadujícího předsedy ČSSD a místopředsedkyně KSČM přišel se svým názorem také místopředseda sociální demokracie Zdeněk Škromach.
Ten na videu určeném pro zpravodajství ČSSD.cz řekl, že vládu ovládli lobbisti, navíc zcela nekompetentní. "Odbornost u ministrů nemá asi žádnou důležitost," domnívá se Škromach a s úsměvem na rtech dodává: "Je to spíš o tom, kdo si řekl o jaký post v rámci politických pozic svých politických stran. Myslím si, že Nečas víceméně předal kontrolu nad vládou lobbistům, kteří se nechali zvolit přímo poslanci a samozřejmě se ten problém do budoucna projeví nekompetentností vlády a ve zvýšení korupčnosti v České republice."