Dnes je sobota 21. května 2022., Svátek má Monika
Počasí dnes 21°C Polojasno

ODS s Nečasem a Svobodou? To bude dobré, mne si ruce Langer

ODS s Nečasem a Svobodou? To bude dobré, mne si ruce Langer
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Bývalý volební manažer ODS Ivan Langer je přesvědčen, že pražská ODS nakonec ve víkendových komunálních volbách uspěje výrazněji, než se očekává a pochválil předvolební kampaň strany.

Langer poskytl serveru ParlamentníListy.cz rozhovor o předvolební kampani a nadcházejících senátních a komunálních volbách.

S předvolební kampaní ODS je víceméně spokojen. Vnímá ji ve třech rovinách: specifické pražské, celostátní a komunální. „Já hodnotím pražskou kampaň jako velmi dobrou. Sázka na odborná témata a garanty odborných témat a gradování v podobě výběru Bohuslava Svobody v kombinaci s Petrem Nečasem může vést pro mnohé k překvapivě dobrému výsledku ODS v Praze," řekl ParlamentnímListům.cz Langer.

Komunální kampaň ODS má různou úroveň

Celostátní kampaň ODS podle Langera znamená sázku na jistotu a téměř absolutní inspiraci přáteli z britské Konzervativní strany, která poslední volby do dolní sněmovny vyhrála. „Sázkou na jistotu je Petr Nečas a reformní étos. Vizuálně jde až na kravatu o kopii britských konzervativců a já věřím, že to bude fungovat i u nás," dodal Langer.

Celý článek na ParlamentniListy.cz