Dnes je pátek 27. ledna 2023., Svátek má Ingrid
Počasí dnes -3°C Zataženo

Vánoční strom Srdce dětem

Vánoční strom Srdce dětem
zdroj: tisková zpráva

Vánoční strom Srdce dětem je tradiční předvánoční projekt obecně prospěšné společnosti Život dětem, která již 17 let pomáhá vážně nemocným dětem v celé ČR. Od roku 2000 mezi děti rozdělila více jak 200 miliónů korun, stále je však mnoho dětí, které na pomoc teprve čekají.

Je to například tříletý Adámek, jehož krátký příběh najdete na www.youtube.com/watch?v=zwEhflt-bws, nebo sedmiletá Klárka www.zivotdetem.cz/c/pribehy-deti/.

Pro rodiče je velice těžké smířit se s tím, že se jejich milované dítě nevyvíjí jako ostatní zdravé děti. Navíc péče o vážně nemocné dítě je velice náročná psychicky, fyzicky i finančně. Jeden z rodičů o něj musí pečovat celodenně a rodina žije prakticky z jednoho platu. Pomoc ze strany státu je nedostatečná, a proto se Život dětem snaží těmto rodinám jejich život ulehčit.

Helenka_1 zdroj: tisková zpráva

Závěr roku vždy patří bilancování a hodnocení roku předchozího. Pokud je ve vašich možnostech podělit se o svůj úspěch s těmi, kteří jsou na pomoc nás ostatních odkázáni, budeme rádi, když tak učiníte prostřednictvím organizace Život dětem a pomůžete dětem jakoukoliv finanční částkou na konto 87971319/0800 pod variabilním symbolem 1234.

Pro Vaše daňové potřeby vám rádi vystaví potvrzení o přijetí daru (www.zivotdetem.cz/darovaci-smlouvy/potvrzeni-prijeti-daru/) nebo darovací smlouvu (www.zivotdetem.cz/darovaci-smlouvy/darovaci-smlouva-m/).

Pokud stále ještě váháte, podívejte se na poděkování těch, kterým Život dětem, o.p.s. již pomohla: www.zivotdetem.cz/podekovani/

Více o projektu Vánoční strom Srdce dětem najdete na www.zivotdetem.cz

Zdroje:
Inzerce