Dnes je čtvrtek 9. února 2023., Svátek má Apolena
Počasí dnes 2°C Jasno

Poptávej.cz revolucionář v oboru

Poptávej.cz revolucionář v oboru
zdroj: tisková zpráva

Vzhledem k úspěchu a prosperitě by se dalo říci, že systém poptávkových služeb není nutno dále vyvíjet. Opak je však pravdou. Důkazem toho jest jistá organizační a systémová revoluce poměrně mladého serveru Poptávej.cz.  

Poptávej.cz na trhu figuruje pouze jeden rok a i přes jeho krátké působení dokázal vyprodukovat snazší a uživatelsky přijatelnější firemní koncept poptávkových služeb. Základním elementem je registrace zdarma. Server se tak přizpůsobuje modernímu trendu většiny internetových portálů, kde je zvyklostí platit pouze za počet zobrazení. Každá firma tedy platí jen za využitý kontakt. To v reálu znamená, že pokud se zájemce registruje a nezaujme ho jediná poptávka, není subjekt nucen k žádné platební transakci. Na druhé straně to má velmi kladný efekt i pro samotné uživatele.

Tento princip způsobil především zkvalitnění zasílaných nabídek. Jelikož firma platí za onen poskytnutý kontakt, svým potencionálním zákazníkům představuje pouze seriózní a propracovanější koncept zakázky. Uživatel tak má jasnější a přesnější informace o konkrétních nabídkách a snadněji se rozhoduje pro danou firmu.

Každý z uživatelů také jistě ocení omezení maximálního počtu zaslaných nabídek na základě zadané poptávky. Celkové číslo činí deset, a tak se v našich e-mailových boxech nemnoží mnoho nekonkrétních a nezajímavých zpráv. Tento fakt samozřejmě poskytuje větší procentuální úspěšnost všech registrovaných firem, které se ucházejí o konkrétní zakázku. Díky tomu dochází k celkové spokojenosti na obou stranách a k lepší kooperaci mezi zadavatelem a dodavatelem.

Ač je Poptávej.cz jedním z nejnovějších portálů, jeho reputace rychle roste. Nový a ojedinělý systém úspěšně konkuruje zajetým gigantům. Hodnota zadaných poptávek se každý týden pohybuje ve stovkách miliónů a počet registrovaných firem přibývá. Denně se průměrně zadá přes 100 kvalitních poptávek.

Zdroje:
Inzerce