Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 12°C Polojasno

Paroubkova blamáž: Voliče má z Dánska

Paroubkova blamáž: Voliče má z Dánska
zdroj: tisková zpráva

Billboardy, kde se na české voliče usmívá Jiří Paroubek a říká prostřednictvím sloganu Bojuji proti poplatkům u lékaře, jsou blamáží. Nadšení voliči za Paroubkem totiž nejsou Češi, ale Dánové.

Kdyby si reklamní agentura, která připravuje volební kampaň pro ČSSD, vyfotila nadšené voliče sociální demokracie přímo v akci, kde k nim Jiří Paroubek promlouvá, udělala by nejlépe. Nemuselo by tak dojít k podfuku.

Jak uvedl deník Blesk, zrušení poplatků voliče na Paroubkově billboardu asi nenadchne. Paroubek totiž má vedle slebe slogan Bojuji proti poplatkům u lékaře, ale za ním místo Čechů stojí umělé modelky a modelové z ciziny. „Na fotografiích jsou podle všeho Dánové, protože je mezinárodní fotobance Pixmax dodal dánský fotograf Yuri Auris," uvedl Blesk.

Deník také zmínil, že je pikantní, když Paroubkovi falešní voliči z billboardů se ve fotobance představují v různých situacích včetně aktů. „Jejich fotky se dají v agentuře koupit už za stokorunu," zmínil Blesk.

Chtěli šéfové kampaně ušetřit, nebo nenašli dost odvážných příznivců ČSSD, kteří by se na plakát za Paroubka postavili? „Češi, Dánové, Francouzi, Britové, všichni jsme občané EU," sdělil Blesku Paroubkův poradce Petr Dimun, který má v ČSSD na starosti PR a marketing. 

Deníku ale Dimun nevysvětlil, zda tím chtěla reklamní agentura ušetřit, nebo nenašla dost příznivců ČSSD, kteří by se nebáli toho, kdyby byli zvěčněni na obřím plakátu. Samotný Paroubek pak údajně Blesku neodpověděl vůbec.

                                                                                                                            www.parlamentnilisty.cz