Dnes je úterý 26. ledna 2021., Svátek má Zora
Počasí dnes -3°C Občasné sněžení

Paroubek: Dienstbiere juniore, okřikovat se nenechám

Paroubek: Dienstbiere juniore, okřikovat se nenechám
Placeholder | zdroj: Archiv

Jiří Paroubek opět hřímá z internetu. Tentokrát se vysmívá kandidátu ČSSD na pražského primátora, Jiřímu Dienstbierovi ml., který ho v sobotu kritizoval v novinách.

"Kromě vnitrostranického vymezování se - tvrdé jádro členů ČSSD si jistě s povděkem všimlo, že ostří páně Dienstbierových slov často směřuje proti mně - nevidím ty vzývané velké politické vize. Ještě by pro větší volební úspěch v Praze na tohle téma měl hovořit častěji. Hlavně v Právu, to v Praze skoro nikdo nečte," píše Paroubek o sobotním rozhovoru Dienstbiera ml. ve zmíněném deníku.

V něm se Dienstbier vyjádřil k radám, které Paroubek sociálním demokratům udílí právě přes Facebook. "Nikomu není možné zakazovat, aby svobodně sdělovat své názory. Ale považoval bych od Jiřího Paroubka za korektní, kdyby byl spíše zdrženlivější a nechal sociální demokracii prostor, aby si vyřešila, jakým směrem se bude ubírat, a zvolila si své nové vedení. A tito lidé dostali šanci ukázat, jak jsou schopni program sociální demokracie prosazovat," znějí Dienstbierova slova, která se bývalého šéfa Paroubka dotkla.

Celý článek na ParlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,420 21,540
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma