Operátoři reagují na nabídku BLESKmobilu

- Aktuality autor: Jakub Konečný

Mobilní operátoři zareagovali na nabídku virtuálního operátora BLESKmobil a nabídli levnější volání z předplacených karet. V rámci vánočních akcí vyjde volání u T-Mobilu a Vodafonu dočasně na 2,50 Kč za minutu. Vyplývá to z informací firem. 

BLESKmobil začal jako první virtuální mobilní operátor na trhu nabízet služby 7. listopadu. Minuta hovoru vyjde na 2,50 Kč a poslání jedné SMS na 1,50 Kč. Telefónica, která spolu s vydavatelstvím Ringier BLESKmobil ve své síti provozuje, virtuálnímu operátorovi ve svém ceníku přímo nekonkuruje. Firma nabízí první minutu volání z předplacené karty za šest korun, za další minuty zákazník neplatí. 

Vodafone nabídl novou předplacenou kartu, kde nabízí od prosince až hodinové volání do vlastní sítě za sedm korun. Minuta hovoru do ostatních sítí bude do konce ledna stát 2,50 Kč, pak o korunu podraží. Kredit platí deset měsíců. 

T-Mobile u nové Twist karty nabízí buď volání do konce ledna do všech sítí za 2,50 Kč za minutu, nebo bezplatně službu Internet v mobilu na tři měsíce. Výhoda se prodlouží s každým dobitím o jeden nebo čtyři týdny v závislosti na výši kreditu.

Tagy: Vodafone o2

Zdroje: ČTK