Dnes je úterý 7. února 2023., Svátek má Veronika
Počasí dnes -9°C Polojasno

Jak správně připravit jídlo na cesty?

Jak správně připravit jídlo na cesty?
zdroj: tisková zpráva

Chystáte se na dovolenou? Připravte si s vacSy jídlo s sebou a navíc ušetříte!

Léto a čas dovolených se blíží. Chystáte se autem k moři nebo jen na kratší výlety? A nechcete se nezdravě stravovat na čerpacích stanicích nebo ve fast foodech? Připravte si jídlo s sebou!

Vakuový systém Zepter vacSy


VacSy je celosvětově patentovaný systém vakuování potravin pro domácí použití, který umožňuje uchovávat potraviny až 5krát déle čerstvé, s minimálními náklady, přirozeným a zdravým způsobem. Stačí jen vysát nadbytečný vzduch pomocí vakuové pumpy! Ve vakuu totiž potraviny

- neosychají,
- nepřenášejí se mezi nimi pachy
- a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti.

VOM-160_Standard Set_L zdroj: tisková zpráva

Vakuum zabraňuje ztrátám výživných látek a vitaminů, a především brání napadení potravin plísněmi a šíření jiných mikroorganismů. Taková ochrana potravin se vyplatí nejen v letních měsících.

Vyhazujeme ohromné množství jídla rovnou do košů a popelnic. Dle výzkumů OSN skončí ročně v odpadu až 1,3 miliard tun potravin. Současně si ale stěžujeme, jak jsou potraviny drahé. Přijde vám to logické? Těžko. VacSy nabízí kompletní řešení pro eliminaci zbytků potravin ve vaší domácnosti. Budete šetřit peníze, zdraví i životní prostředí. Je ideální jak pro uchování potravin, které se rychle kazí nebo jsou čichově výrazné, ale také pro nakládání masa před grilováním »

Vyhrajte sadu vacSy Standard v 2. čtvrtletní hře Velké Zepter hry 2014 – Dovolená snů

VZH2014 zdroj: tisková zpráva

S vacSy můžete ochránit i své doklady a cennosti před vlhkostí

Když plachtíte nebo kempujete, můžete použít vakuové sáčky vacSy, které ochrání vaše mapy, baterie, doklady nebo oblečení před vlhkostí. Rozměry sáčků jsou 30 x 50 cm nebo můžete použít vacSy fólii o celkové délce až 3 metry!

Skvěle se hodí i na přípravu jídla na cesty a samozřejmě si ho můžete vzít i s sebou. VacSy je kompaktní a přenosný, ideální pro všechny situace a místa. Ať už doma, na lodi, v autě nebo při kempování.

Více informací o nádobí Zepter, vakuovém systému VACSY a kontakty na obchodní konzultanty najdete na www.vacsy.cz nebo na www.zepterclub.cz.

Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1.

Logo_Zepter_PANTONE_282 zdroj: tisková zpráva