Dnes je sobota 25. června 2022., Svátek má Ivan
Počasí dnes 16°C Bouřky

Články autora

str

Zpravodajství

Živnostníci pod drobnohledem. Babiš je bude sledovat online

str 20. 2. 2015
Ministerstvo financí chystá od roku 2016 systém elektronických registračních pokladen, které budou online napojeny na finanční úřad. Návrh teď čeká na schválení vládou. Babiš tvrdí, že se nejedná o žádný experiment, inspiroval se prý na Balkáně. Se zprávou přišel portál Echo24.
Zpravodajství

'Levnou' Evropu čekají záplavy amerických turistů

str 20. 2. 2015
V Evropě je nyní pro Američany nebývale levně. Alespoň to tvrdí americké servery, které americké turisty vyzývají k cestám na starý kontinent.
Zpravodajství

Babiš se snaží ovládnout justici, Válková byla jen začátek, hřímá ODS

str 17. 2. 2015
Opoziční občanská demokracie pojala podezření, že se ministr financí Andrej Babiš pokouší ovládnout justici. ODS se nelíbí okolnosti odvolání ministryně spravedlnosti Heleny Válkové.
Zpravodajství

Válková odejít nechtěla. Babiš ji donutil

str 16. 2. 2015
Rezignující ministryně spravedlnosti Helena Válková dle svých slov odejít z čela rezortu vůbec nechtěla. O jejím odchodu rozhodlo "vedení" jejího domovského hnutí ANO. Vzhledem k tomu, že ANO předsednictvo dlouhodobě nemá, jde v podstatě o rozhodnutí jediného muže, předsedy strany Andreje Babiše.
Magazín

Čeští podnikatelé už nechtějí živit vypasené banky. Půjčují si mezi sebou

str 12. 2. 2015
V Česku se rozjíždí fenomén mimobankovních půjček pro podnikatele. Firmy si raději půjčují peníze mezi sebou. Přibývají také weby, které usnadňují spolupráci mezi věřiteli a těmi, kteří potřebují na podnikání peníze.
Zpravodajství

Aktualizováno: Válková podala demisi k 1. březnu. Nahradí ji Pelikán

str 10. 2. 2015
Ministryně spravedlnosti Helena Válková ve funkci ministryně skončí k 1. březnu. Šéf jejího domovského hnutí ANO Andrej Babiš za ní předem našel náhradu. Do čela resortu justice se postaví první náměstek Válkové Robert Pelikán. Válková je prý situací kolem její osoby znechucená. Premiér Sobotka rezignaci přijal.
Zpravodajství

Marxistická guerilla FARC chce u jednacího stolu Miss Universe

str 10. 2. 2015
Rebelové z kolumbijských milicí FARC přizvali novopečenou Miss Universe Paulinu Vegovou k mírovému jednání s vládou.
Zpravodajství

Česká národní banka bude dál uměle oslabovat korunu

str 5. 2. 2015
Bankovní rada České národní banky (ČNB) je rozhodnuta pokračovat v režimu devizových intervencí minimálně do druhého pololetí roku 2016, jak ve čtvrtek informoval portál E15. Banka tak chce předejít možné deflaci.