Tragická nehoda skončila smrtí spolujezdce (†25)

- Aktuality autor: Danica Klein

AKTUALIZOVÁNO. Smrtí pětadvacetiletého spolujezdce skončila v noci na dnešek nehoda osobního automobilu v Tišnově na Brněnsku. Dvacetiletý řidič Opelu Vectra nezvládl o půlnoci pravděpodobně ve vysoké rychlosti řízení auta, vjel do příkopu a narazil do stromu, řekl mluvčí brněnské policie Bohumil Malášek.

Auto bylo po nárazu zdemolované. Řidiče museli hasiči ze zničeného auta vystříhat. Mladíka pak záchranáři převezli do nemocnice ve velmi vážném stavu. Podle webu jihomoravských záchranářů muž utrpěl mnohočetná těžká zranění a byl při příjezdu sanitky v bezvědomí. Byl transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno.

"Příčinu nehody zjišťují kriminalisté. Odpověď na otázku, zda hrál při nehodě roli alkohol, zjistí kriminalisté až po rozboru krve řidiče," dodal Malášek.

Lehčím zraněním řidiče skončila dnes ráno nehoda automobilu u Šlapanic na Brněnsku. Jednadvacetiletý muž podle webu záchranářů nadýchal jedno promile alkoholu. Své auto obrátil na střechu. Řidič po nehodě sám z vozu vystoupil. Příčinou nehody byla pravděpodobně nepřiměřená rychlost jízdy.

Tagy: smrt vikend Brno

Zdroje: ČTK