Dnes je sobota 4. února 2023., Svátek má Jarmila
Počasí dnes -2°C Sněhové přeháňky

Karel Gott v Sapě

Karel Gott v Sapě
zdroj: tisková zpráva

Miss Vietnam České republiky 2010 studentka z Plzně, slečna Vu Thi Thuy Duong zazpívala Karlu Gottovi jeho nejúspěšnější píseň Lady Carneval. Organizační tým soutěže Miss Vietnam České republiky uvítal dne 16. května 2012 v restauraci Hoang Thanh v Sapě pana Karla Gotta.

Nejúspěšnější zpěvák České republiky je velice populární nejen u Vietnamců žijících v České republice, ale i přímo ve Vietnamu. Přání potkat a osobně poznat Karla Gotta vzešlo od vietnamské části organizačního týmu soutěže, kterou pořádají neziskové organizace Svaz Vietnamců v České republice, INFO-DRÁČEK a Development Worldwide.

Uvítání a představení organizačního týmu a hostů se ujal prezident soutěže pan Mgr. Tran Quang Hung, generální ředitel společnosti VIET MEDIA s.r.o., který taky vyslovil přání spolupráce s panem Karlem Gottem na finálovém večeru Miss Vietnam České republiky 2013.

Obrázek zdroj: tisková zpráva

Přátelské večeře se účastnil velvyslanec Vietnamu v České republice, předseda Svazu Vietnamců v ČR a někteří zástupci partnerských firem, jako např. pan Jan Václav Čep ze společnosti Tiscali Média a.s., pan René Sion ze společnosti Alois Dallmayr Automaten-Service s.r.o. a prezident soutěže Miss Princess of the World, pan Ing. Viktor Krča. Společnost Karlu Gottovi během přátelské večeře dělaly Miss Vietnam České republiky 2009 Mai Anh Nguyen, 1. Vicemiss Miss Vietnam České republiky 2009 Nguyen Thu Trang, Miss Vietnam České republiky 2010 Vu Thi Thuy Duong a 2. Vicemiss Miss Vietnam České republiky 2010 a 2. Vicemiss Miss Princess of the World 2012 Hoang Cao Yen. Během večeře hosté ochutnali tradiční vietnamskou gastronomii, kde nechyběly závitky, smažené krevety, saláty, smažené nudle, restovaná kachna, vietnamská polévka Pho Bo, ovoce a na závěr klasická vietnamská káva.

Úřadující Miss Vietnam České republiky během večera zazpívala Karlu Gottovi jeho dvě úspěšné písně - Kde pak ty ptáčku místo máš a Lady Carneval.

Po společném focení se všichni zúčastnění rozloučili s přáním se opět setkat a dále pokračovat v příjemném poznávání dvou odlišných kultur, tradic a zvyklostí.