ČMKOS spustila věrnostní program, členům slibuje 500 korun

- Aktuality autor: Danica Klein

Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) dnes na internetu zprovoznila benefitní portál, na kterém odboráři hned po registraci do tohoto věrnostního projektu zdarma dostanou platební kartu s 500 korunami a poté mohou čerpat různé slevy například na jízdu vlakem, pohonné hmoty či nákupy. ČMKOS zastřešuje 30 svazů s téměř půl milionem členů.

Zástupci ČMKOS dnes na tiskové konferenci uvedli, že úvodní členský benefit v hodnotě 500 korun budou financovat pouze partneři, kteří se do tohoto projektu zapojili, a díky tomu mohou získat statisíce nových zákazníků. Na projektu se podílí například společnosti České dráhy, Benzina, Equa bank či Tesco Stores ČR.

Vedení ČMKOS vypočítalo, že pokud půl milionu odborářů využije aspoň základních výhod uveřejněných na portále Odboryplus.cz, tak ročně ušetří za výdaje na služby a výrobky běžné spotřeby několik miliard korun. "Do projektu vkládám velké naděje. Odborářům i jejich rodinám může ušetřit nemalé finanční prostředky, což v dnešní těžké době každý přivítá," uvedla místopředsedkyně ČMKOS Radka Sokolová.

Příznivý vliv

Mezi aktuálně nabízené bonusy patří například in-karta Českých drah se slevou 36 procent, hypotéka se sníženou sazbou o 0,3 procenta, zdarma kredit mobilního operátora Vodafone v hodnotě 180 korun, sleva 0,5 koruny na litr pohonné hmoty u čerpacích stanice Benzina či body do věrnostního programu obchodního řetězce Tesco.

Přímo na benefitním portálu Odboryplus.cz ČMKOS vedle nabídky bonusů vypočetla i výhody členství v odborech a nechybí ani žádost o přijetí do odborového svazu. Sokolová připustila, že tento projekt může mít příznivý vliv na vývoj počtu odborářů, kterých v posledních letech ubývá.

"Projekt teprve startuje a budeme členům přinášet stále nové nabídky," podotkla Sokolová. Program se bude v budoucnu zaměřovat na snižování výdajů v oblastech, které podle Sokolové členy odborů nejvíce zatěžují, jako jsou například náklady na energetiku, telekomunikace či potraviny.

Tagy: odbory cmkos

Zdroje: ČTK