Dnes je čtvrtek 5. října 2023., Svátek má Eliška
Počasí dnes 8°C Polojasno

Články autora

Anna Musálková

Recepty

NEJOSVĚDČENĚJŠÍ návod, jak vyrobit ty NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ PIŠKOTY!

Anna Musálková 1. 10. 2023
Pokud máte rádi kulaté piškoty, je tento recept pro vás ideální. Podívejte se, jak připravit piškoty, které budou chutnat mnohem lépe než ty z obchodu!
Recepty

NEJJEDNODUŠŠÍ A NEJLAHODNĚJŠÍ DEZERT NA SVĚTĚ! Nepečený tvarohový dort s jahodami a želé

Anna Musálková 1. 10. 2023
Skvělý a nejjednodušší nepečený tvarohový dort z homogenizovaného vanilkového tvarohu. Tento recept neobsahuje želatinu navíc. Stačí jen několik klíčových ingrediencí. Je to super nápad na dezert, ale i na dort!
Recepty

NEJLEPŠÍ ŘÍZKY Z RYBÍHO MLETÉHO MASA! Rybí řízky z tresky obecné!

Anna Musálková 30. 9. 2023
Ráda bych vás pozvala na rybí mleté řízky, které jsou jedním z jednodušších receptů s použitím ryb. Takové rybí řízky z tresky nebo jiné ryby s lehkým masem jsou ideální i pro děti k obědu. Jednoduchý recept na rybí řízky, který se skládá jen ze základních ingrediencí, a přestože jsou smažené, tak nejsou příliš kalorické!
Recepty

Zde je návod, jak vykouzlit tento LAHODNÝ dezert: Cheesecake bez tvarohu s malinami!

Anna Musálková 30. 9. 2023
Je možné upéct cheesecake bez tvarohu? Jistě! Takový cheesecake je super nadýchaný a křehký. Lahodný dezert vykouzlíte jen z několika málo ingrediencí. A do přírodního jogurtového cheesecaku můžete přidat i ovoce.
Recepty

RYCHLÝ A CHUTNÝ SALÁT: Žampionový salát s vajíčky a se spoustou zeleniny

Anna Musálková 30. 9. 2023
Rychlý, krásný a chutný salát s nakládanými nebo čerstvými žampiony. Toto je recept na obě verze tohoto mimořádně univerzálního salátu. Koneckonců si ho můžete připravit pro každou příležitost. Skvěle se hodí i na různé svátky!
Recepty

Zebra cheesecake je nejen CHUTNÝ dezert, ale zvládne ho upéct úplně každý!

Anna Musálková 29. 9. 2023
Jak udělat pečený tvarohový koláč, který vypadá jako zebří pruhy? Upozorňuji, že existuje velmi snadný způsob, jak to udělat. Zvu vás na osvědčený recept na cheesecake Zebra, který se připravuje bez dna a s tvarohem z kyblíku.
Recepty

NEVÁHEJ VYZKOUŠET! Dušená vepřová panenka na zelenině a žampionech

Anna Musálková 29. 9. 2023
Dušená vepřová panenka se zeleninou a žampiony je neuvěřitelně chutnou změnou oproti známým vepřovým kotletám. Recept je velmi jednoduchý. Dokonce ani nepotřebujete hotový vývar. Dokonalá kombinace zeleniny a masa.
Recepty

NEJOSVĚDČENĚJŠÍ a NEJLEPŠÍ recept na klasický salát Coleslaw!

Anna Musálková 29. 9. 2023
Jednoduchý a osvědčený recept na klasický salát coleslaw. Tento salát z bílého zelí je velmi jemný a neobsahuje ocet. Jedná se o salát, který se podává v KFC. Je to jeden z nejlepších salátů k obědu.