Dnes je neděle 29. ledna 2023., Svátek má Zdislava
Počasí dnes -1°C Oblačno

Bárta se na svém blogu vysmál Kočí

Bárta se na svém blogu vysmál Kočí
Vít Bárta s Kristýnou Kočí | zdroj: Mediafax

Jeho někdejší stranická kolegyně, které se v roce 2011 nepovedl stranický puč a od té doby vysedává v Poslanecké sněmovně jako nezařazená, totiž poslancům rozeslala dotazník, při kterém zjišťuje jejich názory kvůli své diplomové práci. A Bárta objevil řadu pikanterií, o které se se svými čtenáři s radostí podělil.

Bárta Kristýnu Kočí nemá rád od chvíle, kdy se pokoušela rozbít jeho stranu a později proti němu svědčila u soudu. Proto je nezařazená poslankyně častým terčem Bártova ostrovtipu na blogu. Nyní poslankyni totálně zesměšnil kvůli dotazníku, který Kočí rozeslala poslancům pro účely své diplomové práce. Bárta se při jeho vyplňování zjevně dobře bavil.

Podle Bárty není tajemstvím, že Kristýna Kočí si na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy musela změnit téma své diplomové práce. Poslankyně totiž zjistila, že certifikát z institutu CEVRO vedeného bývalým poslancem ODS Ivanem Langerem jí v profesní kariéře příliš nepomůže, a rozhodla se tedy po letech dokončit svá studia na filozofické fakultě. Musela však vyměnit vedoucího práce a rovněž změnit její téma, což Bárta rovněž neopomněl připomenout.

Zdroje: