Dnes je neděle 24. ledna 2021., Svátek má Milena
Počasí dnes -1°C Smíšené přeháňky

Renč ujel od nehody, Bárta s ním končí

Renč ujel od nehody, Bárta s ním končí
zdroj: Mediafax

Známý režisér Filip Renč ujel od nehody a ještě lhal, že ji nezavinil. Kvůli tomu nejen že přijde o řidičský průkaz, ale navíc s ním ministerstvo dopravy rozváže milionovou zakázku.

Autor známých spotů Nemyslíš-zaplatíš svým chováním popudil ministra dopravy Víta Bártu, který se rozhodl spolupráci s Renčem ukončit.

"Pan ministr řekl, že definitivně pan Renč v případném pokračování kampaně končí," řekl rádiu Impuls mluvčí ministerstva dopravy Karel Hanzelka. Za práci odvedenou na spotech o bezpečné jízdě vydělal Renč jako režisér přes 10 milionů korun, další peníze ze státní kasy ale nedostane.

Jak řídí váš režisér?

"Smluvní vztah je mezi agenturou, která pro nás tu kampaň zpracovává, a panem Renčem. Ale pokud by se točily nějaké spoty v dalších měsících a letech, tak budeme od agentury požadovat jiného režiséra, než je pan Renč," dodal Hanzelka.

Filip Renč způsobil v den svých pětatřicátých narozenin dopravní nehodu na křižovatce ulic Nademlejnská a Poděbradská v Praze 9. Od nehody pak ujel a když ho policisté objevili v nedalekém servisu, odmítl dechovou zkoušku a vypověděl, že řídil jeho kolega. Nicméně jak policie později zjistila, lhal.

Celý článek najdete na PArlamentniListy.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma