Dnes je neděle 22. května 2022., Svátek má Emil
Počasí dnes 12°C Polojasno

Místopředseda ČSSD si neškrtnul. Bárta na Primě mluvil a mluvil

Místopředseda ČSSD si neškrtnul. Bárta na Primě mluvil a mluvil
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Kolik dálničních staveb ministerstvo dopravy skutečně zastaví? A je v pořádku, že koalice převálcovala sněmovnu při schvalování úsporných zákonů? Ministr dopravy Vít Bárta a místopředseda ČSSD Milan Urban byli hosty v nedělní Partii s Janem Punčochářem.

Nedělní diskusní pořad na televizi Prima spolu s redakcí sledoval taky analytik Břetislav Polách. Jeho hlavním postřehem bylo hned několik věcí: "Ministr Vít Bárta, ač nemocen, nepustil svého soupeře ze sociální demokracie téměř ke slovu. To bych viděl jako první zásadní věc a to bych také vytknul moderátorovi. Pokud se Bárta rozhovořil, několik minut jej nešlo přerušit.

Druhá, neméně zajímavá záležitost se týkala emocí. Vít Bárta se během Partie zabýval hned několika tématy, přičemž nejvíce věcný a emoční byl při řešení otázek kolem vládní koalice. Překvapivě střídmý a klidný zůstal při odpovědích na Věcí veřejné, ale také na vlastní resort. Zde je vidět, že stále působí jako manažer a ne politik. Politik by se nejvíce věnoval partaji a až potom všemu ostatnímu."

Celý článek na ParlamentniListy.cz