Dnes je úterý 24. května 2022., Svátek má Jana
Počasí dnes 24°C Bouřky

Hypotéku nemusíte přeplatit

Hypotéku nemusíte přeplatit
zdroj: tisková zpráva

Když potřebujete peníze, jsou tu hypotéky od Wüstenrotu – na bydlení i na další účely. S garantovanými sazbami, minimálními poplatky, jasnými podmínkami a bez požadavků na sjednání dalších produktů.

S Hypotékou Wüstenrot můžete financovat stavbu nového domu či bytu, rekonstrukci, koupi starší nemovitosti, družstevního bytu, stavebního pozemku nebo s ní vyplatit spoluvlastníky. Úrokové sazby jsou nyní nejvýhodnější za posledních několik let a ušetříte i na poplatcích.

U standardní Hypotéky Wüstenrot na bydlení banka garantuje pětiletou úrokovou sazbu 4,16 % p. a. Při kratší době fixace jsou úrokové sazby ještě nižší. A splníte-li jasné podmínky, poskytne vám banka úvěr za minimální nebo ještě výhodnější EXTRA úrokovou sazbu již od 3,64 % p. a.

 Potřebujete bydlet a zároveň si pořídit něco jiného? Kombinujte hypotéky

Neúčelovou Hypotéku na cokoliv, tzv. americkou hypotéku, lze v kombinaci s hypotékou na bydlení využít až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti. Splácet ji lze až 30 let. Potřebujete zároveň peníze na nové vybavení? Vezměte si ještě výhodnější Hypotéku na domácnost. Zatížení oběma úvěry nesmí přesáhnout 90 % hodnoty zastavené nemovitosti. Díky delší době splatnosti, nižším úrokovým sazbám a dalším nákladům vás to vyjde podstatně levněji, než kdybyste využívali klasický spotřebitelský úvěr. V nabídce úvěru si jednoduše porovnejte roční průměrnou sazbu nákladů (RPSN).   

 Ušetřete na poplatcích za vyřízení hypotéky

Wüstenrot vám zdarma vyřídí hypotéku na vlastní bydlení s pětiletou fixací úrokové sazby až do 85 % hodnoty zástavy. Na poplatku ušetříte až 25 000 korun. Za stejnou hypotéku s dvouletou nebo tříletou fixací zaplatíte za vyřízení úvěru jen 2 999 Kč, ušetříte nejméně  5 000 Kč. Stejně nízký poplatek zaplatíte za Hypotéku na domácnost, Hypotéku na cokoliv či Hypotéku na pronájem.  

 S hypotékou od Wüstenrotu máte garantovanou sazbu i pro další období platnosti úrokové sazby. Abyste získali zvýhodněnou sazbu, nemusíte mít u Wüstenrotu běžný účet ani žádný další produkt. Naopak, vaše hypotéka vám umožní získat slevu na ostatní produkty. Ve Wüstenrotu vás tedy „neoškubou“.