Dnes je úterý 24. května 2022., Svátek má Jana
Počasí dnes 8°C Polojasno

Do světa s mydeals.cz!

Do světa s mydeals.cz!
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Komerční sdělení:Pro magické datum 4. 4. 2011 si pro Vás společnost mydeals.cz připravila novinku – spouští zcela novou sekci cestování. Bude Vám v ní pravidelně přinášet lukrativní pobytové zájezdy z České republiky i zahraničí za jedinečné ceny. Stálá nabídka speciálních slev na služby a zboží se pro Vás tak rozšíří o množství lázeňských pobytů, adrenalinových výletů i ubytování v luxusních hotelech pro ty nejnáročnější.

Společnost mydeals.cz, jakožto člen německé holdingové společnost Kolektiva s.r.o., je součástí mezinárodní sítě působící v devětadvaceti zemích. Díky zastoupení po celém světě tak má ve spolupráci s lokálními pobočkami možnost poskytnout ty nejatraktivnější nabídky z dané oblasti.

Berlintreptow

Při příležitosti otevření nové sekce cestování Vám exkluzivně přináší wellness pobytový balíček v prostředí nejstarších a nejznámějších slovinských termálních lázní Dobrna. Za relaxační pobyt na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí zaplatíte pouhých 2.481 Kč. V ceně balíčku je vstup do termálních koupelí, všech bazénů s termální vodou, do sauny i na vodní aerobik.

Braniborská brána zdroj: tisková zpráva

Pokud Vás láká moderní pulsující metropole plná protikladů, vydejte se do Berlína. Za 2 noci v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu pro 2 osoby se snídaní i večeří zaplatíte 3.232Kč. V Berlíně si užijete rozmanitou mezinárodní kuchyni, projedete město na kole, navštívíte Říšský sněm zrekonstruovaný slavným Normanem Fosterem nebo museum Bauhaus-Archiv s jedinečnou expozicí moderního umění.

Necestujte jen prstem po mapě, sledujte stránky mydeals.cz a vydejte se za bezkonkurenční ceny poznávat svět!

Obrázek zdroj: tisková zpráva