Život v Manchesteru? Katastrofa! Mourinho prožívá s 'rudými ďábly' peklo

- Aktuality autor: von

Fotbalový trenér José Mourinho nezažívá při svém angažmá v Manchesteru United dobré časy. Jeho týmu se herně nedaří, naposledy si odvezl čtyřgólový debakl ze zápasu s Chelsea. Portugalec není spokojený ani se svým soukromým životem. Bydlí na hotelu bez rodiny, která žije v Londýně, a je pod neustálým dohledem novinářů.

Trenér Manchesteru United José Mourinho

Trenér Manchesteru United José Mourinho,zdroj: Profimedia.cz

"Je to pro mě trochu katastrofa," připustil v rozhovoru pro Sky Sports Mourinho, který si v Manchesteru ještě nenašel vlastní bydlení a na hotelu jsou mu neustále v patách paparazzi.

"Všichni znáte historii paparazzi. Pro hotel a pro značku oblečení, která mě sponzoruje, je to úžasné, protože paparazzi jsou tu každý den. Všichni znají jméno hotelu, kde bydlím, pro ně je to úžasné," uvedl Mourinho, který vede United od této sezony.

Někdy se prý nemůže hnout z hotelu ani na krok. "Někdy se chci jít trochu projít a nemohu. Chci jen přejít most a zajít do restaurace a nejde to. Takže to je hodně špatné," uvedl Mourinho. "Ale mám svoje aplikace, takže si můžu jídlo objednat, což někdy dělám," dodal třiapadesátiletý Portugalec.

V Manchesteru se navíc musí obejít bez manželky a dvou dětí. Rodina totiž zůstala v jeho dřívějším působišti Londýně, kde vedl Chelsea. "Koupit si dům? Nevím, nevím. Realita je taková, že mé dceři bude brzy dvacet a synovi sedmnáct. Usadili se tam. Univerzita v Londýně, fotbal v Londýně, přátelé. Jsou v letech, kdy mě nemohou honit tolik jako dřív. Takže poprvé žije rodina jiným způsobem a zvykáme si na to," přiblížil Mourinho.

"Možná když najdu dobrý byt s dobrým propojením z garáže, tak to vezmu. Ale neumím vařit," dodal kontroverzní kouč s úsměvem.

Tagy: Premier League Manchester United

Zdroje: ČTK