Žena na Frýdecko-Místecku nepřežila náraz osobního auta. Zemřela na přechodu

- Aktuality autor: Lucie Hyblerová

Šestašedesátiletá žena dnes odpoledne nepřežila střet s osobním automobilem v Návsí u Jablunkova na Frýdecko-Místecku. Sedmatřicetiletý řidič seniorku podle dostupných informací srazil kolem 16:30 na přechodu pro chodce, žena pak později svým zraněním podlehla, řekla mluvčí policie Gabriela Holčáková. 

Smrtelná autonehoda (ilustrační foto)

Smrtelná autonehoda (ilustrační foto),zdroj: Isifa.com

Další závažná nehoda se stal kolem 17:30 na křižovatce ulic Krásnopolská a Opavská v Ostravě-Pustkovci, kde se střetla dvě osobní vozidla. Jeden z automobilů přitom řídil teprve osmnáctiletý řidič, který v pětimístném voze vezl navíc dalších pět spolucestujících. Všech šest osob z tohoto automobilu, mezi nimiž byly i děti, bylo zraněno a musely být převezeny do nemocnice. Osmileté dítě navíc podle Holčákové utrpělo vážná zranění. 

Druhé vozidlo řídil čtyřiadvacetiletý muž, který byl ošetřen na místě. Zkouška na alkohol u něj byla negativní. U druhého řidiče se případné ovlivnění alkoholem stále zjišťuje. Policie případ vyšetřuje a přesné příčiny nehody zatím nejsou známy. Jedno z vozidel však podle dostupných informací skončilo v protisměru. 

Tagy: dopravní nehoda Frýdecko-Místecko smrt chodce

Zdroje: ČTK