Vodafone nabídne pět paušálních tarifů od 249 do 1499 Kč

- Aktuality autor: Michal Polák

Vodafone nabídne od pondělí firemním i nefiremním zákazníkům pět nových tarifů s neomezeným voláním a SMS od 249 do 1499 Kč měsíčně pod označením Red. Nejvyšší tarify obsahují i volné minuty pro roamingové volání a volání do zahraničí a až deset GB dat v rámci připojení k internetu. Firma to oznámila na dnešní tiskové konferenci. 

Vodafone, ilustrační foto

Vodafone, ilustrační foto,zdroj: Isifa.com

Základní tarif Red bude za 699 korun obsahovat neomezené volání a SMS do všech sítí a 1,5 GB přenesených dat. Konkurence podobný tarif nabízí za 749 korun měsíčně. Nejvyšší tarif Red Premium obsahuje za 1499 Kč vedle volání a SMS do všech sítí v ČR deset GB dat, 1000 minut hovorů do zahraničních sítí, 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v zahraničí. 

Tarify Red jsou součástí celosvětové strategie skupiny Vodafone a postupně je představila nebo se je chystá představit většina poboček po celém světě. Součástí nových neomezených tarifů bude i nadále možnost pořídit si k tarifu zvýhodněný telefon. Součástí nabídky je i aplikace na zabezpečení telefonu. 

Vodafone, stejně jako T-Mobile, přišel s neomezeným voláním před měsícem v reakci na nabídku Free od Telefóniky. Celkem u Vodafonu na nynější tři neomezené tarify přešlo přes 150.000 zákazníků. Celkově u všech tři operátorů je to přes půl milionu klientů.

Tagy: Vodafone tarify

Zdroje: ČTK