V Radlíku u Prahy našli při hašení požáru mrtvolu muže

- Aktuality autor: red

V Radlíku u Prahy našli hasiči při likvidaci požáru v rodinném domě mrtvolu neznámého muže. Jeho totožnost i příčinu úmrtí zjišťuje policie. Dnes to řekl mluvčí policie Prahy-venkov Zdeněk Chalupa.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Událost se stala v noci na dnešek. "Při prohlídce toho objektu a dohašovacích pracích byla nalezena mrtvola muže neznámé totožnosti. Co bylo příčinou úmrtí, je předmětem dalšího šetření," uvedl Chalupa. Více podle něj napoví až soudní pitva.

Hasiči podle mluvčí Lenky Kostkové k případu vyjížděli před 21:30, požár se jim podařilo dostat pod kontrolu po 22:00. "Jednalo se o jednopatrový domek, kde hořelo dřevo složené na schodišti. Od ohně na schodech pak chytly dřevěné stropy a vybavení domku," uvedla mluvčí.

Celý dům byl podle ní silně zakouřený, v jedné místnosti později hasiči objevili mrtvého muže. Požár poté dohasili a před půlnocí předali místo policistům. Dnes se podle Kostkové vyšetřovatelé do domu ještě vrátí, aby vyčíslili škody a zjistili příčinu vzniku ohně.

Podobný případ se stal ve čtvrtek při požáru v rodinném domě v Radimi na Kolínsku. Hasiči tam na ohořelé posteli našli mrtvou seniorku.

Tagy: požár mrtvola

Zdroje: ČTK