T-mobile upravil svoje neomezené tarify. Přidal více mobilních dat

- Aktuality autor: Michal Polák

Cenová válka mezi operátory se přesouvá do oblasti internetu. T-Mobile u svých neomezených tarifů zvýšil maximální objemy přenášených dat. U neomezeného tarifu do všech sítí nabídne 1,5 GB místo jednoho GB, u prostředního přidá 50 MB. Tarify bude nově také nabízet bez úvazku na dva roky. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. 

Cena neomezeného tarifu "S námi síť nesíť" pro volání a SMS do všech sítí se nezmění a bude 749 Kč měsíčně, tedy stejně jako u Telefóniky. Telefónica ale nabízí jeden GB dat. Vodafone poskytuje 600 MB, ale za cenu 691 Kč. 

Dosavadní dva nižší tarify "S námi 390" a "S námi 590" operátor nahradil nabídkami "S námi v síti" a "S námi v síti+". Nejnižší nabídka obsahuje neomezené volání a SMS ve vlastní síti, prostřední k tomu přidává 120 minut hovorů do ostatních sítí a internet s 200 MB dat. To je o 50 MB dat více než dosud a než u O2. Cena "S námi v síti" klesla o 24 korun na 249 Kč, "S námi v síti+" naopak podražil o 27 Kč. Ceny se tak vyrovnaly s tarify O2. 

Konečně i bez závazku

T-Mobile také nově přišel s možností pořídit si tarif bez uzavření závazku na dva roky. Cena se ale zvýší ve všech případech o 150 korun měsíčně. Další novinkou je možnost nákupu mobilní telefonu na splátky bez navýšení ceny při uzavření závazku na dva nebo tři roky. 

Cenové pohyby v paušálních tarifech operátorů spustila před necelými dvěma týdny Telefónica a T-Mobile s Vodafonem ji následovaly. Nové tarify dohromady přilákaly přes 200.000 zákazníků.

Tagy: T-mobile mobilní operátoři

Zdroje: ČTK