Počasí dnes 15°C Polojasno

Schalke zapomnělo po zápase v Augsburgu kanonýra Huntelaara

V Plzni na stadionu ve Štruncových sadech se ve čtvrtek 16. února 2012 odehrálo utkání Evropské Ligy mezi celky FC Viktoria Plzeň a FC Schalke 04. Na snímku zleva Marek Bakoš a Kyriakos Papadopoulos. ROMAN TUROVSKÝ / MEDIAFAX | zdroj: tisková zpráva

Výprava fotbalistů Schalke zapomněla po nedělním bundesligovém zápase v Augsburgu na stadionu svého kanonýra Klaase-Jana Huntelaara.

Autobus s týmem vyrazil k mnichovskému letišti bez nizozemské hvězdy, která v té době byla ještě v útrobách stadionu. Huntelaar si narychlo přivolal policejní vůz a na dálnici ostatní po deseti minutách dohnal. Informuje o tom list RevierSport. Díky Huntelaarovi přitom Schalke zápas v Augsburgu neprohrálo, protože před koncem prvního poločasu vstřelil vyrovnávací gól na 1:1.