Dnes je úterý 16. dubna 2024., Svátek má Irena
Počasí dnes 11°C Skoro zataženo

Hudler zařídil Detroitu výhru, Michálek posunul Ottawu do play off

Český útočník Jiří Hudler zařídil v nedělním utkání NHL vítězství Detroitu 2:1 po samostatných nájezdech nad Floridou. Olomoucký rodák za asistence Jakuba Kindla vyrovnal v poslední třetině skóre zápasu, poté rozhodl penaltový rozstřel a stal se první hvězdou utkání. Na druhé straně vsítil jediný gól hostí Tomáš Fleischmann. Útočník Milan Michálek se gólem a dvěma asistencemi podílel na výhře Ottawy 5:1 nad ledě New Yorku Islanders. Senators sice jako první inkasovali, ale ještě do první přestávky srovnali a dalšími třemi zásahy v prostřední části skóre otočili. Ottawa si vítězstvím zajistila účast v play off.

Český útočník Jakub Voráček přispěl v NHL dvěma góly a asistencí k výhře hokejistů Philadelphie v Pittsburghu 6:4 a stal se první hvězdou zápasu. Jeho spoluhráč Jaromír Jágr si proti svému bývalému klubu připsal bod za přihrávku. V dresu poražených zaznamenal jednu asistenci obránce Zbyněk Michálek.

Kurzovní lístek: 16.4.2024 Exchange s.r.o.