Dnes je čtvrtek 28. března 2024., Svátek má Soňa
Počasí dnes 7°C Občasný déšť

Finále Ligy mistrů trochu jinak.. z lega!

Borussia vs. Bayern z lega | zdroj: youtube.com

Fotbalisté Bayernu v minulém týdnu vyhráli Ligu mistrů, když ve finále porazili Dortmund 2:1. Napadlo vás někdy, jak by takový zápas mohl vypadat, kdyby ho odehrály figurky z lega? Skupina nadšenců si dala tu práci a přepracovala všechny gólové momenty s fotbalovými týmy z lega. Připomeňte si, jak dopadlo finále minulý týden!

zdroj: youtube.com

Po hodině hry se fanoušci dočkali první branky. Arjen Robben před brankářem Weidenfellerem nezaváhal a i díky teči dortmundského gólmana našel před brankou zcela volného Mandžukiče. Pro chorvatského útočníka pak už nebyl problém zakončit.

Za osm minut bylo opět srovnáno. Obránce Bayernu Dante v šestnáctce nešikovně kopl do podbříšku pronikajícího Reuse a následnou penaltu s přehledem proměnil Gündogan.

V předposlední minutě Ribéry přistrčil ve vápně míč Robbenovi. Ten si poradil s obránci a akci zakončil překvapivou střelou k tyči, na kterou brankář Weidenfeller nemohl zareagovat.

Bayern zvítězil 2:1 a dokázal odčinit neúspěch z loňského roku, kdy nestačil na favorizovanou Barcelonu.