Počasí dnes -2°C Slabý déšť

Baroš se vrátil po zranění a byl vyloučen za protesty

Nevydařený návrat po zranění má za sebou český fotbalista Milan Baroš. Ve středečním utkání s Antalyasporem tak vehementně protestoval u rozhodčího, že mu sudí ukázal v 72. minutě rovnou červenou kartu. Galatasaray remizoval 1:1 a má v čele tabulky tříbodový náskok na Fenerbahce, které má ale zápas k dobru.

Baroš nastoupil po dvou týdnech léčení poraněného svalu a na svou střeleckou formu z úvodu roku, kdy se trefil ve třech zápasech po sobě, nenavázal. Utkání doprovázené silným sněžením bylo od začátku hodně vyhrocené. Když pak sudí neodpískal v 72. minutě pokutový kop pro Galatasaray, přišel mu Baroš zblízka vyčinit a píchl sudího prstem do brady. Rozhodčí mu za to udělil rovnou červenou kartu. Podívejte se na protestujícího Milana Baroše (video v čase 3:00 a dále) httpv://youtu.be/mj3Shb6yRbc Předtím byl Baroš naposledy vyloučen v březnu v derby s Fenerbahce rovněž za protesty. V dresu Galatasaraye se představil také Tomáš Ujfaluši, který místo svého obvyklého postu ve středu obrany nastoupil na pravém beku jako náhrada za Eboueho, který je na africkém šampionátu.