Smrtelná nehoda na Plzeňsku: Hledá se účastník nehody, který je na útěku

- Aktuality autor: Lucie Hyblerová

Jeden člověk zemřel a další dva lidé utrpěli zranění při ranní nehodě dvou osobních aut na silnici první třídy u Horní Lukavice na Plzeňsku. Policie prohledává okolí kvůli údajnému dalšímu účastníkovi nehody, řekly dnes mluvčí hasičů Pavla Jakoubková a policie Ivana Telekešová. Hlavní silnice z Plzně na Klatovy je v místě nehody v obou směrech uzavřená, doprava je odkloněna. 

Smrtelná nehoda (ilustrační foto)

Smrtelná nehoda (ilustrační foto),zdroj: Mediafax

Nehoda se stala podle Jakoubkové asi 300 metrů před Horní Lukavicí ve směru od Plzně. "Jedno vozidlo zůstalo na silnici, druhé po nárazu skončilo v příkopě," uvedla. Podle 'původních informací hasičů se zranili čtyři lidé, policie uvádí dva zraněné. Na místo letěl i vrtulník záchranářů, nakonec ale nikoho do nemocnice neodvezl. 

"Pohřešujeme jednoho účastníka, nasvětlujeme místo nehody a v součinnosti s policií prohledáváme okolí," řekla před 7:00 Jakoubková. Podle informací policie hledá údajného řidiče jednoho z aut. Zda se některý z účastníků nehody skutečně z místa ztratil, ukáže další šetření všech okolností nehody.

Tagy: smrt nehoda auta Plzeňsko

Zdroje: ČTK