Sazka spouští mobilního operátora, spojí ho s novou loterií

- Aktuality autor: Jakub Konečný

Loterijní společnost Sazka sázková kancelář spustí od 18. února vlastního virtuálního mobilního operátora SAZKAmobil. Na tiskové konferenci podrobnosti představil generální ředitel společnost Robert Chvátal s tím, že firma má ambici získat statisíce zákazníků. SAZKAmobil firma spojí s novou loterií SAZKAmobil šance.

Sazka

Sazka,zdroj: mobil mania

SAZKAmobil působí jako takzvaný značkový přeprodejce služeb mobilního operátora Vodafone. Základní cena za minutu volání do všech sítí činí dvě koruny a za textovou zprávu 1,50 Kč. Při dobití SIM karty minimální částkou 300 korun se cena volání sníží na 1,50 Kč, za SMS klient v takovém případě zaplatí 1,30 Kč.

Podle Chvátala je hlavní výhodou Sazky její značka a rozšířenost poboček. "Zákazník značce Sazka věří. Je to značka, která je po určitých peripetiích opět silně na nohou. Další výhodou je to, že máme dlouholetou zkušenost s dobíjením předplacených karet a také velkou síť takřka sedmi tisíc poboček," poznamenal.

Od konkurenčních virtuálních operátorů, kterých v posledních měsících v Česku vzniklo několik desítek, se chce Sazka odlišit i číselnou loterií navázanou na telefonní čísla SAZKAmobil šance. "Při dobití kreditu SAZKAmobilu na našich terminálech je možné rovnou vsadit mimo jiné posledních pět čísel z telefonního čísla pro hru SAZKAmobil šance," podotkl Chvátal.

Do slosování nové hry SAZKAmobil šance se může zapojit kdokoli, kdo vyplní tiket s pěti čísly za 20 korun. Loterie tedy bude i pro ty, kteří budou využívat služeb jiného mobilního operátora. Za uhodnutí všech pěti čísel bude sázejícímu náležet jackpot se základní výší 250 tisíc korun, který se bude pravidelně zvedat.

Na českém trhu je nyní více než 50 virtuálních mobilních operátorů, kteří mají dohromady zhruba pět procent tuzemského mobilního trhu. Tři provozovatelé mobilních sítí, kteří jim poskytují infrastrukturu, mají dohromady 14 milionů zákazníků. Noví virtuální operátoři stále vznikají, jejich počet se tak rychle mění.

Tagy: sázka virtuální operátoři SAZKAMOBIL

Zdroje: ČTK