Řidič kamionu na Kladensku se nevyhnul mostnímu pilíři. Nehodu nepřežil

- Aktuality autor: Lucie Hyblerová

Při nárazu do mostního pilíře na silnici I/7 poblíž Tuřan na Kladensku dnes ráno zemřel řidič kamionu, který převážel osobní auta. Silnice bude kvůli vyprošťování nákladní soupravy zhruba do 13:00 uzavřena. Řidiči musejí jezdit po objížďce. ČTK to dnes řekly mluvčí středočeské policie Soňa Budská a hasičů Lenka Kostková. 

Nehoda kamionů, ilustrační foto

Nehoda kamionů, ilustrační foto,zdroj: Profimedia.cz

Nehoda se podle Budské stala kolem 6:30 ve směru na Chomutov. Policisté dopravu odklánějí na 24. kilometru, řidiči se na silnici vrátí zpět na 27. kilometru. Příčiny a další okolnosti nehody zjišťují policisté. 

Podle mluvčích je nákladní souprava zaklíněná po mostem, který zkontroluje také statik. Nákladní auto převáželo devět nových osobních aut. Podle informací ČTK řidič narazil do mostního pilíře v plné rychlosti při sjíždění ze silnice. "Lékař na místě konstatoval smrt," uvedla Kostková. 

Nehoda se stala na dvouproudé silnici I/7 u sjezdu na Lotouš. Na silnici I/7 navazuje rychlostní silnice R7 se čtyřmi pruhy. Tento tah je jednou z hlavních spojnic Prahy s Chomutovem a hranicemi s Německem. 

Tagy: smrt na silnici nehoda kamionu

Zdroje: ČTK