Poslanec Vysloužil odrodil vlastní dceru na benzince!

- Aktuality autor: Danica Klein

Poslanec za Věci veřejné Radim Vysloužil dnes sám odrodil své druhé dítě. Na jeho manželku přišly silné porodní bolesti už na cestě do porodnice, a tak rodila jen za jeho pomoci v autě u benzinové pumpy.

Po telefonu mu asistovala sestřička z gynekologické ambulance. Novorozená dcera Bára i manželka jsou zdravé, řekl Vysloužil.

"Doktoři prohlédli jak manželku, tak dítě, všechno by mělo být v pořádku," řekl poslanec, který již na sociální síti zveřejnil fotku svého druhého potomka. "Vyběhl jsem z poslaneckého klubu, jel jsem vyzvednout manželku a jeli jsme do nemocnice. A po zhruba deseti až patnácti minutách cesty jsme museli zastavit na benzínové pumpě a tam to všechno proběhlo," popsal své dnešní "dobrodružství". Nyní se podle svých slov vrací na jednání Poslanecké sněmovny, která v podvečer bude hlasovat o nedůvěře vládě.

Vysloužil vezl manželku do porodnice v Brandýse nad Labem, porod se ale uskutečnil už na Štěrboholské radiále. Podle pražské záchranné služby byly matka i dcera po akutním ošetření předány do péče specialistů Nemocnice Na Bulovce.

Tagy: Porod poslanec

Zdroje: ČTK