Policie v Las Vegas zadržela Paris Hiltonovou za držení kokainu

- Aktuality autor: red

Policie v Las Vegas zadržela v pátek večer Paris Hiltonovou za nelegální držení kokainu. Na stopu prý policisty přivedl kouř z marihuany, který se linul z auta, v němž dědička části známého hotelového impéria jela.

Podle mluvčího policie Marcuse Martina hlídka zastavila auto, které řídil přítel Hiltonové. Při podrobnější prohlídce policisté u Hiltonové našli bílý prášek a laboratorní testy potvrdily, že jde o kokain. Zatím není jasné, jaké množství drogy u sebe Hiltonová měla.
Incident sledoval dav zvědavců, který se začal rozrůstat poté, co kolemjdoucí zjistili, že jde o Hiltonovou. Policie celebritu dnes dopoledne ještě zadržovala, ale v průběhu dne by ji měla propustit.

Devětadvacetiletá Hiltonová byla naposledy zadržena pro držení drog dvakrát v červenci - jednou na korsickém letišti a jednou policií v jihoafrickém Johannesburgu. Mezi její dosud největší prohřešky patří řízení pod vlivem alkoholu, za které byla před třemi lety v USA odsouzena na 45 dní vězení. Hiltonová nakonec strávila za mřížemi pouze 23 dní, i tak to prý pro ni byl velmi traumatický zážitek.

Paris Hiltonová se proslavila zejména svým bujarým životem, pravidelně plní titulní stránky bulvárních listů. Za sebou má i herecké a pěvecké výkony, které ovšem kritiky zrovna nenadchly. Stala se také tváří řady reklam na produkty kosmetických firem nebo klenotnictví.

Tagy: marihuana kokain

Zdroje: ČTK