Nejhloupější celebritou Slovenska je prezident Gašparovič

- Aktuality autor: Danica Klein

Slovenský prezident Ivan Gašparovič se stal vítězem ankety Nejhloupější celebrita 2012, kterou mezi čtenáři uspořádal slovenský bulvární list Nový Čas. Deník to tento týden uvedl na svém webu. Prezidentská kancelář se prý k výsledkům šestého ročníku ankety zatím nevyjádřila. 

Ivan Gašparovič

Ivan Gašparovič,zdroj: Mediafax

Hlavu státu "proslavila" přeřeknutí, která poznamenala jeho veřejné projevy. Rok 2012 byl prý v tomto ohledu mimořádný, a světlo světa tak spatřila vyjádření jako "Organizace spojených nádorů", nebo "Máte to bílé na černém", píše cas.sk, který zveřejnil i "hitparádu" Gašparovičových přebrebtů

Gašparovič podle webu dostal přes 36 procent odevzdaných hlasů a daleko tak předstihl jiné slovenské politiky nebo lidi ze showbyznysu, které čtenáři zvolili do první desítky. Tu se shodným počtem 2,08 procenta hlasů uzavírají zpěvák Patrik "Rytmus" Vrbovský a hudební producent Jaroslav Slávik, kteří byli mimo jiné porotci v televizních talentových soutěžích Česko Slovenská Superstar, respektive Česko Slovensko má talent. 

Předloňským vítězem anekty se stal šéf slovenských lékařských odborů Marián Kollár. Ten označil za okupanty české armádní lékaře, kteří na Slovensku během stávky doktorů vypomáhali.

Tagy: Slovensko celebrita

Zdroje: ČTK