Napršelo a uschlo. Agáta Hanychová se omluvila bývalému: "Promiň, měl jsi na to právo!"
1. 4. 2026 – 12:02 | Magazín | Jana Strážníková
Agáta šla nezvykle do sebe a její expřítel může po letech hovořit o jistém zadostiučinění.
Existují úkazy, o nichž se naskytne možnost psát sotva jednou za uherský rok. Průlet mezihvězdného tělesa. Nález přepisující dějiny. Mimořádná sportovní událost. Agáta Hanychová, která se za něco omlouvá.
Neobvyklý jev se nicméně stal neoddiskutovatelnou realitou poté, co ve vysílání podcastu, který Agáta vyrábí společně se svou matkou, Veronikou Žilkovou, přišla řeč na nevěry a bývalé partnery, zejména na Jakuba Prachaře, za kterého byla Agáta šest let vdaná. A byla to pořádná divočina.
Agáta se k tématu dostala trochu oklikou, vyprávěla totiž nejdřív o své nejlepší kamarádce Elišce, se kterou se prý zná už od školky: „Pak bylo období, kdy se Eliška neměla ráda s Kubou, tak jsme se roky nevídaly,“ vzpomínala.
„Já vím, že jsem tě kryla, že jsi jela jakože ke mně, ale jela jsi k Elišce. Proč si myslíš, že ji Kuba neměl rád?“ ptala se Žilková.
„Protože si myslel, že mě kryje, co se týká těch nevěr,“ reagovala Agáta bez příkras.
Že totiž nebyla ve vztahu s Prachařem úplná světice, sama nijak nezastírá. Podvedla ho údajně krátce po svatbě s hokejistou Jiřím Tlustým, což se Prachař dozvěděl z novin, ale manželce ještě odpustil. A právě tuhle akci možná kryla kamarádka.
A co víc, jednou to nestačilo a Agáta si později dopřála další bokovku, tentokrát s fotografem Matějem Dereckem.
Tuto odbočku mimochodem sama přiznává s tím, že se jí Prachař, kterého prý milovala, nevěnoval, jak by bývala chtěla, tak ho podvedla na truc, aby si zvedla sebevědomí a dokázala si, že na to má.
Že se nakonec vztah rozpadl, pak není až takové překvapení. Šok ale naopak je, že Agáta po přidala ještě omluvu na Instagramu.
„Promiň, Kubo, ale měl jsi na to právo!“ dodala k Prachařově podezřívavosti.