Na Florenci se srazil autobus s tramvají! Záchranáři ošetřili šest lidí
16. 4. 2012 – 14:40 | Zpravodajství | Danica Klein
AKTUALIZOVÁNO. V Praze na Florenci se dnes dopoledne srazil zájezdový autobus s tramvají. Při nehodě bylo lehce zraněno šest lidí, sdělil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na tramvajové trati byl asi hodinu přerušen.
Nehoda se stala zhruba v 10:45 na křižovatce ulic Sokolovská a Ke Štvanici. "Její příčiny se teprve vyšetřují," sdělil mluvčí pražské policie Jan Daněk. Tramvaj po srážce vykolejila, škoda na ní byla odhadnuta na milion korun. Škoda na autobusu je zhruba 1,5 milionu korun.
Kvůli nehodě byl asi na hodinu přerušen provoz dvou tramvajových linek. "Nyní již tramvaje jezdí bez omezení," sdělila ve 12:00 mluvčí Dopravního podniku Aneta Řehková.
Zdroje: