Matka zesnulé Winehouseové: Bylo jen otázkou času, kdy zemře...

- Aktuality autor: red

Zdrcení rodiče náhle zesnulé britské zpěvačky a skladatelky Amy Winehouseové dnes formálně identifikovali její tělo a u jejího londýnského domu poděkovali dceřiným příznivcům, kteří jí tam vzdávají úctu.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Příčinu úmrtí sedmadvacetileté ženy, která měla problémy s drogami a alkoholem, má určit dnešní pitva. Její výsledky mají být oznámeny ještě dnes nebo v úterý.

"Nejsem v stavu vám říct, co to pro nás znamená - opravdu nám to dělá věci lehčími," řekl zpěvaččin otec Mitch Winehouse na adresu fanoušků před domem, kde byla v sobota odpoledne Amy Winehouseová nalezena mrtvá. "Jsme zdrceni a mně se nedostává slov, ale díky za to, že jste přišli," dodal.

Fanoušci kladou k domu květiny, ručně psané vzkazy, vlaječky a kresby a zapalují svíčky. V mnoha případech se opakují slova "taková škoda".

Policie zatím vede zpěvaččino úmrtí jako nevysvětlené, ale ne jako podezřelé.
Zpěvačka se podle své matky Janis necítila dobře už den před smrtí, kdy se setkaly. Deník Sunday Mirror matku citoval, že bylo jen otázkou času, kdy její dcera zemře.
Winehouseová loni v únoru získala pět cen Grammy. Další úspěchy ale zastínily zprávy o její závislosti na drogách, střetech se zákonem a bouřlivém manželství.

Tagy: smrt fanoušci

Zdroje: ČTK