Automobil přejel muže, ten byl už mrtvý

- Aktuality autor: Michal Polák

V Desné na Jablonecku dnes nad ránem přejelo vozidlo muže. Podle prvních informací policie byl však muž již předtím mrtev, zřejmě se stal obětí dřívější dopravní nehody. Policie nehodu šetří pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Pro určení příčiny smrti dosud neznámého muže byla nařízena soudní pitva, sdělila dnes mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Nehoda se stala krátce před 03:00 před Riedlovou vilou v Krkonošské ulici, která je frekventovaným tahem z Tanvaldu na Harrachov. "Ve směru od centra města na Harrachov jel řidič s vozidlem Mitsubishi Colt. Před železničním viaduktem údajně viděl na vozovce nějaký vak, který vozem mezi koly přejel. Jednalo se ovšem o ležícího muže dosud nezjištěné totožnosti," popsala nehodu policejní mluvčí.

Přivolaný lékař na místě konstatoval smrt. Podle ředitele Zdravotnické záchranné služby Stanislava Mackovíka je pravděpodobné, že muže už dřív usmrtil jiný automobil. "Musel být už nějakou dobu mrtev, byly na něm patrné známky smrti, a záchranáři proto ani nezahajovali resuscitaci," řekl Mackovík.

Tagy: nehoda mrtvý muz

Zdroje: ČTK