Auto srazilo na pražském Žižkově tři ženy
20. 1. 2012 – 15:10 | Zpravodajství | Danica Klein
Krátce po 11:00 srazilo na pražském Žižkově u tramvajové zastávky Biskupcova auto tři ženy. Podle prvotních informací utrpěly jen lehčí zranění. Zraněné ženy byly odvezeny do nemocnice. Zatím však není jasné, zda byly chodkyně sraženy na přechodu.
"Dopravní policisté nyní celou událost prošetřují, zjišťují příčinu a viníka dopravní nehody," uvedla mluvčí. Řidička vozu podle ní nebyla opilá. Silnice byla kvůli nehodě přibližně 45 minut uzavřena.
Aktualizujeme.
Zdroje: